MUŞ’TA KADINA YÖNELİK ŞİDDETE ‘HAYIR’ STANDI AÇILDI

ÇEVRE TİMİ ÖRNEK BİR DAVRANIŞA İMZA ATTI

MUŞ’TA UYUŞTURUCU OPERASYONU

CHP’DEN KADINA ŞİDDETE HAYIR

Kentsel dönüşümle yeni evlerine kavuştular

MALAZGİRT’TE KADINA YÖNELİK ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME STANDI

VEDAŞ KIŞ HAZIRLIKLARINI TAMAMLADI

?ALTYAPI İŞİ ZAHMETLİ VE ZOR BİR İŞ?

Bulanık Belediyesi Eş Başkanı Adnan Topçu, ilçede devam eden altyapı çalışmalarıyla ilgili bir açıklamada bulunarak, altyapı çalışmalarının zahmetli ve zor bir iş olduğunu söyledi.

Bulanık İlçesi´nde devem eden altyapı çalışmalarını yerinde inceleyerek, altyapı çalışmaları hakkında bilgi veren Bulanık Belediyesi Eş Başkanı Adnan Topçu, altyapı çalışmalarının zahmetli bir iş ve aynı zamanda zor bir iş olduğunu kaydetti. Altyapı çalışmalarında çalışan personellere kolaylıklar dileyen Eş Başkan Topçu: ?İlçe merkezinde yoğun şekilde sürdürülen içme suyu, kanalizasyon altyapı çalışmalarının uygulama noktalarını yerinde inceleyerek, çalışan personellere kolaylıklar diledik. İnönü Mahallesinde çalışması süren isale hattının geçiş noktasında yüklenici firma teknik ekiplerinin görüşlerini de alarak varsa bir eksiklik sorunların giderilmesi noktasında çözüm önerilerinde bulunduk. Altyapı işi zahmetli ve zor bir iş.  İlçe halkımızdan da çalışmalar tamamlana kadar inisiyatif göstermelerini istiyoruz. Yoğun çalışmaların sürekli başındayız. Zorlu süreçte ilçenin ihtiyaç olduğu önemli bir hizmetin iş gücünü sürdürmeye çalışıyoruz. Bazı eksik kaldığımız noktalar ile karşılaşabiliyoruz. Çalışma alanlarına bir bütün halinde baktığımız için mevcut çözüm yolları bulmak için sürekli teknik ekiple istişare halindeyiz" dedi.  

?Toplamda 13 Bin 500 Metre Yapılan İsale Hattının 6 Bin 500 Metresi Yapıldı?

Bahçelievler Mahallesi, İnönü Mahallesi ve Yeni Mahallede altyapı koordinatlarını en ince ayrıntısına kadar teftiş eden Eş Başkan Topçu, toplamda 13 bin 500 metre yapılan isale hattının 6 bin 500 metre kadar ilerlediğini açıklayarak bu hat sayesinde aspes boruların çelik borular ile değiştirildiğini, Gümüşpınar Köyü´nden gelen kaynakla ilçe halkına ulaştırılacağını kaydetti. Eş Başkan Topçu, alanda yaptığı incelemenin ardından, mahalle sakinleriyle de bir araya gelerek onarlın sorun ve taleplerini dinledi.